Metosphere

Metosphere 0.43

Wymieniaj informacje na temat miejsca gdzie się znajdujesz

Metosphere to darmowa apllikacja wykorzystująca zalety geolokalizacji. Pozwala publikować i czytać informacje powiązane z miejscem, w którym się znajdujemy. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ciekawy pomysł
  • Dobra integracja z Google Maps

Wady

  • Wiele niedociągnięć
  • Problemy ze nawigacją i umieszczaniem wydarzeń na mapie

Bardzo dobry
8

Metosphere to darmowa apllikacja wykorzystująca zalety geolokalizacji. Pozwala publikować i czytać informacje powiązane z miejscem, w którym się znajdujemy.

Metosphere to dość innowacyjny pomysł. W założeniu jest to serwis społecznościowy lub mikroblog oparty na miejscu w którym się znajdujemy. Możemy za jego pomocą publikować informacje na temat wydarzeń kulturalnych, spotkań i wszystkiego co dzieje się w naszej okolicy. Mamy również dostęp do treści tworzonych przez innych użytkowników serwisu. Aplikacja jest bardzo dobrze zintegrowana z Google Maps, mamy dostęp do map i dokładnych danych każdego opisanego miejsca.

Obecnie Metosphere jest w fazie rozwojowej. Powodzenie tego typu aplikacji zależy w dużej mierze od społeczności użytkowników. Jeśli wszystko rozwinie się w dobrym kierunku, będzie to narzędzie niezbędne w planowaniu weekendowego wyjścia, czy zwiedzania nieznanego miasta. Niestety aplikacja wymaga jeszcze wielu poprawek. Sporo pracy wymaga dopracowanie systemu umieszczania wydarzeń na mapie i samej nawigacji.

Metosphere to bardzo interesujący projekt. Obecnie jest jeszcze niedopracowany, ale jeśli się rozwinie, bardzo ułatwi życie.

Najczęściej pobierane Mapy i GPS na Android

Więcej
Metosphere

Download

Metosphere 0.43

Opinie użytkowników o Metosphere